O nas

Interesuje Cię pranie z dowozem? Kraków to miejsce Twojego zamieszkania lub siedziby firmy? Firma Pranie na Dowóz to pierwsza pralnia wodna w Krakowie, która świadczy kompleksowe usługi pralnicze z odbiorem i dowozem dla Klientów prywatnych i biznesowych. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami pralniczymi i wysokiej jakości środkami piorącymi, co w połączeniu ze starannością naszych pracowników stanowi gwarancję profesjonalnie realizowanych zleceń.

Pranie na Dowóz – Kraków

Firma Pranie na Dowóz to pralnia wodna z Krakowa, która swoje profesjonalne usługi pralnicze oferuje zarówno Klientom prywatnym, jak i biznesowym. Na rynku istniejemy od 2012 roku, ale doświadczenie naszych pracowników to w sumie ponad 50 lat. Doskonale wiemy, jakie potrzeby i oczekiwania mają nasi Klienci i dokładamy wszelkich starań, by im sprostać w 100%. Nasza mobilna pralnia z Krakowa dba o najwyższą jakość usług pralniczych oraz wysoki poziom obsługi Klienta.

Profesjonalne usługi pralnicze dla osób prywatnych i firm

Wiemy, że czas Twój i Twojej rodziny jest bezcenny. Wiemy również, że w przypadku biznesu czas to pieniądz. Właśnie dlatego oferujemy profesjonalne usługi pralnicze z dowozem. Kraków to duże miasto – nie musisz stać w korkach, by do nas dotrzeć, ponieważ to my przyjedziemy do Ciebie. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak również do firm i instytucji, które chcą w 100% skupić swój czas na realizacji własnych planów i celów biznesowych. Własnym transportem odbieramy rzeczy do prania, a po wypraniu dostarczamy je pod wskazany adres. To jeszcze nie wszystko. Nasza pralnia z dowozem w Krakowie oferuje różne możliwości płatności – za usługę zapłacisz nie tylko gotówką, ale również kartą i przelewem.

Twoja sprawdzona Pralnia – Kraków, centrum

Gdzie znajduje się nasza pralnia? Kraków, centrum. Łatwo do nas dotrzeć, więc możesz odwiedzić nas osobiście, jeśli mieszkasz w okolicy. Choć nasza pralnia wodna mieści się w samym centrum Krakowa, a dokładnie przy ul. Halickiej 2, nie musisz się do nas fatygować, ponieważ zapewniamy także odbiór i dowóz prania własnym transportem. Posiadamy najnowocześniejsze maszyny pralnicze, w tym magiel nieckowy o szerokości aż dwóch i pół metra. Korzystamy ponadto z jednych z najlepszych na rynku środków piorących, a nasi pracownicy dbają o powierzone im pranie i czyszczą je z największą starannością. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci mogli cieszyć się pięknie pachnącym, pozbawionym plam oraz ładnie wyprasowanym praniem i to bez konieczności wychodzenia z domu. Oferta naszej pralni z Krakowa jest kompleksowa. Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie prania dywanów w Krakowie, a także prania wykładzin i tapicerek. Zapewniamy bezpłatny dojazd do Klienta i bardzo atrakcyjne ceny. Nasz profesjonalizm i zaangażowanie doceniło już szerokie grono Klientów – mamy nadzieję, że wkrótce do nich dołączysz.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą,

Zespół Pranie na Dowóz Kraków