Pranie dla domu

Szukasz pralni 24h z Krakowa, która oferuje najwyższą jakość usług w przystępnej cenie? Nie mogłeś trafić lepiej. Nasza pralnia wodna mieści się w centrum Krakowa, jednak do skorzystania z naszych usług zachęcamy nie tylko okolicznych mieszkańców, ale również wszystkich tych, którzy nie chcą tracić swojego cennego czasu na wizyty w pralni. Oferujemy pranie z dowozem do domu. Kraków chętnie korzysta z tego typu usług – mamy nadzieję, że poszerzysz grono naszych zadowolonych Klientów.

Twoja pralnia z dowozem – Kraków

Nie chcesz wychodzić z domu, stać w korkach i kolejkach? Nie musisz. Teraz już nic Cię nie ogranicza. Wybierz dogodną dla siebie godzinę odbioru i dostawy prania do domu, a nasz kurier dostosuje się do Twoich potrzeb i możliwości. Nasze pranie zawsze dociera na czas, ponadto doceniani jesteśmy jako tania pralnia. Kraków ceni również bardzo krótkie terminy realizacji naszych usług pralniczych. Współpraca z nami jest bardzo prosta:

Zamówienie usług pralniczych z dowozem do domu

Dokonaj zamówienia usługi pralniczej z dowozem do domu za pomocą formularza zamówienia (po prawej stronie). Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasza infolinia w najkrótszym możliwym czasie potwierdzi godzinę odbioru rzeczy przeznaczonych do prania, a kurier na miejscu wypełni formularz zamówienia. Możesz również wybrać opcję wizyty w naszym oddziale, jeśli jest to dla Ciebie wygodniejsze.

Pranie dla domu

Twoje rzeczy jeszcze tego samego dnia trafią do naszej nowoczesnej pralni 24h, gdzie zostaną rozpakowane, posortowane i wyprane zgodnie z technologia zapewniającą najwyższą jakość usług. Nasz zespół tworzą specjaliści od prania – doskonale wiemy, jak czyścić poszczególne tkaniny i jak w bezpieczny dla materiału sposób pozbyć się różnego rodzaju zabrudzeń. Po praniu Twoje rzeczy zostaną dokładnie sprawdzone, a następnie wyprasowane i zapakowane w specjalne opakowania ochronne.

Dostawa prania do domu

Wyprane i zabezpieczone rzeczy trafiają do naszego kuriera, który dostarczy pranie pod wskazany przez Ciebie adres o ustalonej godzinie. Cały proces zazwyczaj trwa zaledwie 24 godziny.

Pranie z dowozem do domu – Kraków

Można nam zaufać – gwarantujemy, że powierzone nam rzeczy będą bezpieczne i wrócą faktycznie wyprane, a nie tylko odświeżone. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie – ważny jest dla nas każdy Klient, bez względu na wielkość jego zlecenia. Klientom indywidualnym z Krakowa oferujemy nie tylko możliwość prania codziennej garderoby, ale również pranie odzieży sezonowej, w tym kurtek i płaszczy, a także pranie odzieży wizytowej takiej jak suknie ślubne i wizytowe czy garnitury. Nasze pranie dla domu w Krakowie to także pranie wszelkiego rodzaju firan i zasłon, a także pranie pokrowców na materace i kanapy. Możesz zlecić nam ponadto profesjonalne pranie kołder i poduszek, a także pranie bielizny pościelowej, ręczników, obrusów i serwetek. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by Twój wyprany asortyment wyglądał jak nowy.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą pralnią. Jesteśmy dyspozycyjni pod numerem telefonu 512 617 181. Można również skontaktować się z nami online, przez formularz dostępny na stronie.

Złóż zamówienie