Pranie dla Biznesu

Firma Pranie na Dowóz specjalizuje się w usługach pralniczych z bezpłatnym odbiorem i dowozem. Swoją ofertę kierujemy zwłaszcza do Klientów biznesowych z Krakowa i okolic. Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, które szukają niezawodnej i profesjonalnej pralni z Krakowa. Chętnie podejmiemy się współpracy na indywidualnie ustalonych warunkach. Przez naszych stałych klientów jesteśmy postrzegani jako niezawodny i solidny partner.

Pralnia w Krakowie – oferta dla biznesu

Jako profesjonalna pralnia dla firm z Krakowa oferujemy kompleksowe usługi pralnicze z dostawą, w tym pranie i prasowanie odzieży roboczej, fartuchów kucharskich, koszul kelnerskich, zapasek, profesjonalne pranie bielizny pościelowej i ręczników, a także pranie obrusów, firan, zasłon. Zamówienia realizujemy zwykle w 24 godziny, ponadto zapewniamy odbiór i dowóz prania w Krakowie. Każda usługa, której się podejmujemy wykonywana jest przez nas ze szczególnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Robimy, co w naszej mocy, by Klient był w 100% zadowolony z efektów naszej pracy.

Pralnia wodna i magiel Kraków zaprasza do współpracy:

  • Hotele, Pensjonaty, Domy wypoczynkowe, Agroturystyki, Apartamenty, Kwatery pracownicze,
  • Kluby sportowe, Kluby Fitness i Siłownie, Salony masażu, Salony Rehabilitacyjne, Salony Kosmetyczne,
  • Przychodnie, Szpitale oraz Kliniki, Gabinety stomatologiczne, Prywatne Gabinety Lekarskie i inne jednostki medyczne,
  • Restauracje, Domy Weselne, Bary oraz Firmy Cateringowe,
  • Szkoły, Przedszkola i Żłobki,
  • Firmy sprzątające i inne firmy potrzebujące solidnych usług pralniczych w Krakowie.

Pranie na Dowóz Kraków – profesjonalne usługi pralnicze dla biznesu

  • Atrakcyjne ceny usług pralniczych, prania dywanów, maglowania i prasowania.
  • Darmowa obsługa transportu w ramach usług pralniczych na terenie Krakowa i okolic. Odbieramy brudne pranie i dostarczamy wyprane oraz wymaglowane zaledwie w 24 godziny.
  • Profesjonalizm i najwyższy poziom usług – mamy duże doświadczenie w świadczeniu usług pralniczych dla firm.
  • Usługi pralnicze na najwyższym poziomie – pierzemy w najlepszych sprzętach i korzystamy ze sprawdzonych i niezawodnych środków piorących.

Pralnia hotelowa Kraków – profesjonalne usługi dla hoteli i gastronomii

Nasza pralnia z Krakowa oferuje szereg usług dla Klientów biznesowych, w tym pranie wodne i maglowanie. Wiemy, że niedoprany obrus czy brudne prześcieradło to poważny problem, który skutecznie odstraszy każdego Klienta, dlatego szczególnie dbamy o wysoki poziom usług. Dzięki nowoczesnym maszynom pralniczym i profesjonalnym środkom piorącym jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet szczególnie wymagających Klientów, stąd popularność, jaką zyskały nasze usługi pralnicze dla hoteli. Warto zaznaczyć, że działamy jednak nie tylko jako pralnia dla hoteli. Kraków posiada wiele firm z różnych branży, które chętnie korzystają z naszych usług pralniczych. Zainteresowaniem cieszy się np. nasza obsługa pralnicza restauracji, sal bankietowych i lokali gastronomicznych, a także usługi pralnicze dla placówek medycznych, sportowych i kosmetycznych.

 

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY CZYSZCZENIA DYWANÓW ORAZ TAPICEREK MEBLOWYCH

Zapraszamy do kontaktu z Doradcą Klienta Biznesowego Pranie na Dowóz. Jesteśmy dyspozycyjni pod numerem telefonu 662 195 034. Można również skontaktować się z nami mailowo, przez formularz dostępny na stronie.