Pranie dywanów

Naszym Klientom oferujemy również profesjonalne pranie dywanów w Krakowie, a także pranie różnego rodzaju wykładzin i tapicerek. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem renomowanej firmy Kärcher oraz wysokiej jakości preparatami, które nie tylko czyszczą, ale również odkażają, wzmacniają i zabezpieczają włókna. Najważniejszym celem naszej pralni jest dbałość o komfort naszych Klientów, dlatego zapewniamy bezpłatny dojazd we wskazane miejsce oraz wysoką skuteczność pracy.

Pranie dywanów, wykładzin i tapicerek – Kraków

Jako profesjonalna pralnia dywanów z Krakowa zajmujemy się praniem dywanów krótkowłosych oraz długowłosych z różnych materiałów. Oferujemy również profesjonalne pranie dywanów shaggy. W zakres usług naszej pralni dywanów z Krakowa wchodzi również pranie wykładzin krótkowłosych i shaggy, a także pranie chodników i tapicerek meblowych. Wybierając metodę czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerek uwzględniamy rodzaj tkanin z jakich powstały, co jest niezbędne, by zapewnić im jak najdłuższą trwałość. Perfekcyjnie usuwamy kurz, piasek i plamy, a ponadto pozbywamy się sierści i włosów, a także eliminujemy roztocza, bakterie i grzyby. Wyprane przez nas dywany, wykładziny i tapicerki są nie tylko pozbawione plam i zabrudzeń, ale również pozbawione brzydkich zapachów. Warto dodać, że stosowane przez nas preparaty dodatkowo wzmacniają włosie i konserwują je.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty prania dywanów w Krakowie?

  • Gwarantujemy najwyższą jakość usług prania dywanów w bardzo przyzwoitej cenie.
  • Wykorzystujemy nowoczesny i funkcjonalny sprzęt oraz akcesoria do prania i czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerek renomowanej firmy Kärcher.
  • Pranie wykładzin, dywanów czy tapicerki meblowej wykonujemy nowoczesną metodą ekstrakcyjną, która polega na spryskaniu poplamionej powierzchni specjalnym detergentem, a następnie na odessaniu go wraz z brudem, dzięki czemu można z niezwykłą skutecznością usunąć wszelkie zabrudzenia i plamy.
  • Do prania stosujemy preparaty, które wzmacniają i jednocześnie konserwują włókna wykładzin i dywanów. Warto zaznaczyć, że te specjalistyczne środki posiadają również właściwości eliminujące roztocza, bakterie i grzyby.
  • Dotrzymujemy ustalonych terminów i zawsze docieramy do Klienta na czas.
  • Pracujemy 7 dni w tygodniu, również w godzinach wieczornych, więc bez problemu dostosujemy się do możliwości Klienta.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie prania dywanów. Czekamy na wiadomość!